Legalne typy bukmacherskie. Skąd brać inspiracje zakładów?

legalne-typy-bukmacherskie

Legalne typy bukmacherskie to okazja do zainspirowania się cudzymi przewidywaniami przedmeczowymi. Dzięki nim możemy natknąć się na interesujące zakłady, na które sami początkowo byśmy nie wpadli. W ten sposób gracze wyszukują ciekawe typy, a następnie często dodają je do swoich kuponów. To dobra metoda dla osób, które nie mają zbytnio czasu na analizowanie spotkań, a to przecież klucz do trafiania meczów w zakładach bukmacherskich. Na rynku pojawiła się nowa firma, która ułatwia pozyskiwanie typów i to zupełnie za darmo.

Legalne typy bukmacherskie

Wprowadzona w 2017 roku Ustawa Hazardowa w Polsce miała dotyczyć m.in. organizowania zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Przede wszystkim powinna więc dotknąć bukmacherów, ale jak to zwykle bywa, ostatecznie uderzyła w graczy i to z ogromną siłą. Po kilku latach wielu typerów zdążyło się już przyzwyczaić, podczas gdy inni szukają zyskowniejszych alternatyw poza granicami Polski. Dlaczego tak? Ano dlatego, bo typy, które kiedyś dawały przynajmniej podwojenie postawionych pieniędzy, dziś ze względu na podatek są mniej warte. To oznacza, że trzeba tych typów dorzucić więcej, a co za tym idzie, zwiększyć ryzyko porażki w zakładach.

płatne-typy

Na szczęście istnieją legalne typy bukmacherskie, które mogą nam pomóc w obstawianiu. W jaki sposób? Otrzymujemy propozycje zakładów wraz z kursami i dobieramy takie, które mogą nam dać zadowalający zysk. Kluczowe jest jednak to, aby nie przesadzić z ich ilością i wybierać tylko te, co do których mamy maksymalne przekonanie. Oczywiście zdarzają się dni, w których warto nieco zaszaleć i zagrać mecz po wyższym kursie, ale to raczej wyjątkowe sytuacje. Jeśli ktoś się zastanawia nad korzystaniem z analiz innych typerów, musi wiedzieć, że istnieją dwie opcje pozyskiwania takowych – płatne oraz darmowe.

Płatne typy – czy to działa?

W przypadku płatnych typów najlepszym określeniem będzie “to zależy”. Niekiedy zdarzają się typerzy, którzy oferują swoje typy w zamian za zapłatę i się one sprawdzają. Są to jednak bardzo rzadkie przypadki, które trudno znaleźć przy natłoku zwykłych naciągaczy. Większość osób, które działają na zasadzie płacenia za typy są zwykłymi graczami, których skuteczność wcale nie jest zbyt wysoka. Gracze lub strony reklamują się i zachęcają pewnym zyskiem, a jak wiadomo nie ma czegoś takiego w zakładach bukmacherskich. Wszystkie typy wiążą się z ryzykiem, więc jeśli jedyne co taki typer może zaproponować, to suche deklaracje o pewniaczkach, nie warto sobie nim w ogóle zaprzątać głowy. Zresztą rynek płatnych typów powoli będzie przechodzić do lamusa, a to wszystko z jednej prostej przyczyny, o której przeczytasz poniżej.

typy-premium

Typy Premium rozwiązaniem dla graczy

Na rynku pojawiła się nowa opcja dla graczy zakładów bukmacherskich. Typy Premium to okazja do skorzystania z analiz profesjonalnych typerów, którzy zawodowo zajmują się obstawianiem meczów. Wystarczy dokonać rejestracji na ich stronie i wybrać legalnego bukmachera, u którego nie mamy jeszcze konta. Po jego założeniu i złożeniu minimalnego wymaganego depozytu, otrzymamy status VIP, który będzie aktywny przez cały rok. Co on daje? Dzięki niemu codziennie na swój telefon lub e-mail otrzymasz typy na nadchodzące spotkania. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lub nie mają czasu analizować spotkań, ale chcieliby mieć typy na mecze zawsze pod ręką.

Darmowe legalne typy

Na koniec informacja najważniejsza dla typerów poszukujących darmowych typów. Za korzystanie z analiz od Typów Premium nie trzeba nic płacić! Wystarczy rejestracja w serwisie i założenie konta u bukmachera będącego jego partnerem. Za zdeponowane środki możemy obstawiać zakłady, więc de facto należą one do nas. Jeśli więc interesują Cię darmowe i legalne typy, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Sprawdziliśmy na własnej skórze, jak sobie radzą w analizowaniu meczów piłkarskich i skuteczność stała na stosunkowo wysokim poziomie. Został osiągnięty zauważalny zysk, więc Typy Premium spełniły swoją funkcję i z czystym sumieniem możemy je polecić.

darmowe-typy