Fuksiarz bonus powitalny 2021. Nowy bukmacher wchodzi na rynek!

fuksiarz legalny bukmacher

Fuksiarz. O tym brandzie zaczyna robić się głośno. Bukmacher Fuksiarz jest nowym podmiotem na polskim rynku, który w grudniu 2020 roku otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych od Ministra Finansów. Co kryje się za Fuksiarzem? Czy warto zarejestrować się w Fuksiarz.pl? Jak brzmi kod promocyjny Fuksiarz? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedź w poniższym tekście. Zapraszamy.

Fuksiarz legalny bukmacher

Branża bukmacherska w Polsce jest bardzo konkurencyjna. Bukmacher Fuksiarz dołączył do grona kilkunastu legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Nic dziwnego więc, że kiedy na horyzoncie pojawia się nowy bukmacher, zawsze odbija się to szerokim echem. Ze względu na naszych czytelników, czujemy się w obowiązku, by oficjalnie potwierdzić, że nowy bukmacher Fuksiarz działa w pełni legalnie i z poszanowaniem zasad odpowiedzialnej gry. W grudniu 2020 r. bukmacher Fuksiarz otrzymał zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Licencja wydawana przez ten organ jest wymagana, by bukmacher mógł prowadzić legalną działalność w świetle polskiego prawa.

Oferta powitalna Fuksiarz 

W internecie można natknąć się na wiele spekulacji dotyczących bonusu powitalnego w Fuksiarzu. Gracze chcą się dowiedzieć, co będzie wchodziło w skład bonusu, jaka będzie jego wartość maksymalna, czy bukmacher będzie wymagał skomplikowanego obrotu bonusem itd. W Fuksiarzu możemy liczyć na oryginalny cashback, który zagwarantuje nam zwrot na konto główne w przypadku przegranego zakładu. Bukmacher oferuje zwrot 50% stawki do kwoty maksymalnie 500 złotych. To bardzo wysoki bonus, biorąc pod uwagę, że nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi warunkami. To interesująca oferta powitalna i wielu graczy z pewnością chętnie z niej skorzysta w Fuksiarz.pl.

Bonus cashback 50% do 500 PLN

Jak już oficjalnie wiadomo promocja powitalna Fuksiarz to tzw. zakład bez ryzyka, czyli popularnie nazywany bonus cashback. Jak wiemy, to jedna z najbardziej popularnych promocji bukmacherskich. Chętnie korzystają z niej zarówno początkujący gracze, którzy dopiero zaczynają interesować się zakładami sportowymi, jak i doświadczeni typerzy. Osoby stawiające swoje pierwsze kroki w bukmacherce wykorzystają bonus jako dodatkowe zabezpieczenie, by bez obawy o własne środki pieniężne postawić kupon. Starzy wyjadacze zdecydują się dzięki niemu na odważne typy, ponieważ i tak nic na nich nie stracą, nawet jeśli kupon nie wejdzie. Wystarczy postawić kupon złożony z 2 zdarzeń. Ich kursy powinny wynosić minimum 1,20, a stawka zakładu 20 PLN. Tylko tyle dzieli Cię od najciekawszego cashbacku na rynku!

cashback bonus fuksiarz

Jak działa Fuksiarz cashback? 

Zakład bez ryzyka gwarantuje zwrot środków z przegranego kuponu. Można dzięki niemu postawić zakład, nie narażając się na straty. W przypadku kiedy postawiony kupon okaże się przegrany, bukmacher Fuksiarz zwraca graczom połowę postawionej kwoty. Dlaczego jest to 50%, a nie cała stawka? Fuksiarz zwraca środki od razu na konto główne, dzięki czemu nie musimy obracać otrzymanymi pieniędzmi. Możemy je od razu wypłacić na swój rachunek bankowy. Jest to więc prawdziwy cashback, przy którym pieniądze wracają od razu do Ciebie i nie ma żadnych dodatkowych wymagań.

Jak odebrać zakład bez ryzyka? 

Fuksiarz bonus powitalny można nazywać również bonusem rejestracyjnym, ponieważ przysługuje on każdemu nowemu graczowi, który zarejestruje swoje konto na Fuksiarz.pl. Aby odebrać bonus, należy jedynie wejść na stronę bukmachera, przejść do formularza rejestracyjnego, wypełnić go prawidłowymi danymi, wpłacić swój pierwszy depozyt, postawić swój pierwszy kupon zgodnie z regulaminem promocji. To wszystko. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje. W przypadku przegranej cashback wraca do Ciebie. Tak mało potrzeba, żeby odebrać tak dobry bonus. Nie czekaj i zarejestruj się w Fuksiarz.pl!

rejestracja fuksiarz

Fuksiarz kod promocyjny 

Jak brzmi kod promocyjny Fuksiarz? Czy tak jak w przypadku innych bukmacherów, wpisując podczas rejestracji kod bonusowy, otrzyma się wyższy bonus powitalny? Czy z kodem aktywuje się VIP bonus na start w Fuksiarz.pl? Kod promocyjny jest tutaj przyznawany każdemu użytkownikowi, który dokona nowej rejestracji. Fuksiarz przypisuje go automatycznie po zarejestrowaniu konta. Każdy nowy gracz otrzyma bonus powitalny o takiej samej wartości. 

fuksiarz kod promocyjny

Jak zacząć obstawiać w Fuksiarz?

Aby rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich u jakiegokolwiek operatora, należy najpierw zarejestrować konto gracza. Bukmacher Fuksiarz poszedł za przykładem najbardziej nowoczesnych bukmacherów i wprowadził opcję szybkiej rejestracji bez dowodu. W przypadku zakładania konta tymczasowe wystarczy podać jedynie swoje:

  • imię, 
  • nazwisko, 
  • adres e-mail, 
  • numer telefonu,
  • PESEL. 

Aby rejestracja przebiegła poprawnie, trzeba podawać dane zgodne z prawdą oraz zaznaczyć wymagane zgody (zgoda na przetwarzanie danych osobowych i oświadczenie, że jest się osobą pełnoletnią). Po wpisaniu czterocyfrowego kodu, który bukmacher wyśle nam na podany numer telefonu, rejestracja jest zakończona, a my możemy rozpocząć korzystanie z usług bukmachera Fuksiarz. Opcja szybkiej rejestracji jest szczególnie przydatna, gdy jak najszybciej chcemy rozpocząć obstawianie, zamiast tracić czas na formalności. Rejestracja w Fuksiarz nie powinna zająć dłużej niż ok. 2 minuty.

Posiadanie konta tymczasowego wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami. U każdego bukmachera, przed wypłatą wygranych na konto osobiste, trzeba przejść przez proces pełnej weryfikacji danych. Nie inaczej to wygląda w Fuksiarz.pl. Zmiana konta tymczasowego w konto stałe nikomu nie powinna jednak sprawić problemu. Na stronie www bukmachera jest wytłumaczone, jak należy to zrobić. Przed wypłatą środków należy przede wszystkim uzupełnić dane takie jak: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dowodu osobistego lub paszportu oraz numer rachunku bankowego. Trzeba również przesłać skan lub wyraźne zdjęcie swojego aktualnego dokumentu tożsamości.

fuksiarz-rejestracja

Oferta zakładów u bukmachera online

Trzeba przyznać, że oferta zakładów w Fuksiarz.pl wygląda atrakcyjnie. Bukmacher przygotował dla swoich graczy ponad 20 dyscyplin sportowych. Na wyróżnienie zasługuje oczywiście najpopularniejsza w bukmacherce piłka nożna z wieloma rynkami zdarzeń oraz mnóstwem mało popularnych lig, a także tenis, który jest drugim najczęściej obstawionym sportem u bukmacherów. Bukmacher Fuksiarz udostępnia zakłady również na cieszące się nieco mniejszą popularnością sporty, np. koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, golf i wiele innych. Poza zakładami sportowymi ciekawie prezentuje się również oferta zakładów na sporty wirtualne oraz e-sport. Bukmacher Fuksiarz ma także zakłady na najpopularniejsze gry karciane, takie jak blackjack i poker. W serwisie Fuksiarz.pl będzie można obstawiać zakłady w trybie przedmeczowym oraz na żywo.

fuksiarz oferta

Kursy bukmacherskie 

Niewątpliwie kursy bukmacherskie jest to bardzo istotna kwestia dla graczy. W przypadku Fuksiarza wyglądają obiecująco. Bukmacher oferuje dość wysokie kursy, dzięki niskiej marży bukmacherskiej. Na pewno docenią to doświadczeni gracze zakładów, którzy obserwują kursy u kilku legalnych bukmacherów i widzą, gdzie najlepiej opłaca się obstawiać. Fuksiarz pod względem kursów jest bardzo konkurencyjny dla innych bukmacherów. Niewątpliwie pomogą mu one w zachęceniu graczy do skorzystania ze swojej oferty. Wyższe kursy, to w końcu większe wygrane.

Wpłaty i wypłaty 

Bukmacher Fuksiarz udostępnia w swoim serwisie wiele metod płatności, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Przelewy na konto w Fuksiarz.pl wykonuje się bezproblemowo i szybko. Fuksiarz nie pobiera prowizji od płatności. Bukmacher Fuksiarz umożliwia także szybkie wypłaty wygranych pieniędzy. Do dyspozycji graczy są następujące metody płatności:

  • DotPay
  • Blik
  • tPay
  • Przelewy24

Wszystkie są dostępne przez 24 godziny na dobę. Bez problemu dokonamy błyskawicznej wpłaty, a jeśli chcemy wypłacić wygraną, pieniądze natychmiast pojawią się na naszym koncie bankowym. Wpłacając i wypłacając środki z Fuksiarza nie napotkaliśmy żadnych utrudnień. Płatności przebiegają sprawnie, a współpraca bukmachera ze wszystkimi polskimi bankami na pewno to ułatwia.

fuksiarz płatności

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny? 

Ustawa hazardowa z 2017 jasno wskazuje, że działalność mogą prowadzić tylko ci bukmacherzy, którzy posiadają licencję wydaną przez Ministra Finansów. Bukmacher Fuksiarz otrzymał ją w grudniu 2020 r., co oznacza, że spełnił wszystkie wymagane przez Ministra Finansów kryteria do tego, by stać się legalnym operatorem zakładów sportowych. Gracze bez obaw mogą skorzystać z usług bukmachera Fuksiarz. Nie wiążą się z tym żadne konsekwencje prawne, a zakłady bukmacherskie możemy obstawiać w pełni legalnie.

Legalny bukmacher Fuksiarz – FAQ

Jaki jest bonus powitalny Fuksiarz?

Bonus na start to w przypadku Fuksiarza cashback 50% do 500 PLN. Pieniądze po przegranym zakładzie wracają na konto główne, więc można je od razu wypłacić.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz przypisuje kod promocyjny automatycznie do każdego nowego konta. Nie trzeba więc wpisywać go ręcznie.

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher Fuksiarz jest wiarygodnym podmiotem, który prowadzi działalność legalnie na podstawie uzyskanej licencji od Ministra Finansów.

Jakie promocje oferuje Fuksiarz stałym graczom?

Bukmacher Fuksiarz ma w swojej ofercie early payout, mega kursy boost oraz cashback bez końca.