Fuksiarz bonus powitalny 2021. Nowy bukmacher wchodzi na rynek!

fuksiarz legalny bukmacher

Fuksiarz. O tym brandzie zaczyna robić się głośno. Fuksiarz jest nowym bukmacherem na rynku polskim, który pod koniec ubiegłego roku otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych od Ministra Finansów. Co kryje się za Fuksiarzem? Czy warto zarejestrować się w Fuksiarz.pl? Jak brzmi kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz legalny bukmacher

Branża bukmacherska w Polsce jest bardzo konkurencyjna. Bukmacher Fuksiarz dołącza do grona kilkunastu legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Nic dziwnego więc, że kiedy na horyzoncie pojawia się nowy bukmacher, zawsze odbija się to szerokim echem. Podejrzewamy nawet, że niektórzy konkurencji Fuksiarz mogliby posunąć się do nieuczciwego zagrania, jakim jest poddawanie legalności Fuksiarza pod wątpliwość. Ze względu na naszych czytelników, czujemy się w obowiązku, by oficjalnie potwierdzić, że nowy bukmacher Fuksiarz działa w pełni legalnie i z poszanowaniem zasad odpowiedzialnej gry. W grudniu 2020 r. bukmacher Fuksiarz otrzymał zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Licencja wydawana przez ten organ jest wymagana, by bukmacher mógł prowadzić legalną działalność w świetle polskiego prawa.

Oferta powitalna Fuksiarz 

W internecie można natknąć się na wiele spekulacji dotyczących bonusu powitalnego w Fuksiarzu. Gracze chcą się dowiedzieć, co będzie wchodziło w skład bonusu, jaka będzie jego wartość maksymalna, czy bukmacher będzie wymagał skomplikowanego obrotu bonusem itd. Choć oficjalnie Fuksiarz nie opublikował jeszcze żadnej informacji odnośnie planowanej promocji na start, to udało się nam dowiedzieć, że będzie się ona składać z bonusu Fuksiarz cashback. 

Bonus cashback w Fuksiarz.pl 

Dotarliśmy do informacji, że promocja powitalna Fuksiarz będzie zawierała zakład bez ryzyka, czyli popularnie nazywany bonus cashback. Jak wiemy, to jedna z najbardziej popularnych promocji bukmacherskich. Chętnie korzystają z niej zarówno początkujący gracze, którzy dopiero zaczynają interesować się zakładami sportowymi, jak i doświadczeni typerzy. Osoby stawiające swoje pierwsze kroki w bukmacherce wykorzystają bonus jako dodatkowe zabezpieczenie, by bez obawy o własne środki pieniężne postawić kupon. Starzy wyjadacze zdecydują się dzięki niemu na odważne typy, ponieważ i tak nic na nich nie stracą, nawet jeśli kupon nie wejdzie. 

Jak działa Fuksiarz cashback? 

Zakład bez ryzyka gwarantuje zwrot środków z przegranego kuponu. Można dzięki niemu postawić zakład, nie narażając się na straty. W przypadku kiedy postawiony kupon okaże się przegrany, bukmacher Fuksiarz zwraca graczom stracone pieniądze. Na tę chwilę nie możemy jeszcze nic napisać o tym, jak obrócić bonus cashback w Fuksiarzu. Wciąż czekamy, aż bukmacher opublikuje regulamin, w którym wyjaśni szczegóły odbioru i wypłaty bonusu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka? 

Fuksiarz bonus powitalny można nazywać również bonusem rejestracyjnym, ponieważ przysługuje on każdemu nowemu graczowi, który zarejestruje swoje konto na Fuksiarz.pl. Aby odebrać bonus, należy jedynie wejść na stronę bukmachera, przejść do formularza rejestracyjnego, wypełnić go prawidłowymi danymi, wpłacić swój pierwszy depozyt, postawić swój pierwszy kupon zgodnie z regulaminem promocji. 

rejestracja fuksiarz

Jak wypłacić pieniądze z bonusu w Fuksiarz.pl?

Oczywistym jest, że marzeniem każdego gracza jest wypłacenie środków bonusowych od razu na swoje konto osobiste. Niestety albo i stety bukmacherzy musimy pamiętać, że bukmacher musi swoje zarobić. Dlatego wszystkie promocje bukmacherskie ograniczone są warunkami obrotu. Od regulaminu promocji zależy, czy bonus będzie wydawać się graczom wartościowy. Im mniejsze wymagania dotyczące wypłaty bonusu, tym lepiej dla gracza. Jakie są warunki obrotu bonusu powitalnego w Fuksiarzu? Tego jeszcze nie wiemy. Czekamy, aż bukmacher udostępni regulamin zakładu bez ryzyka, który wyjaśni jak obrócić cashback oraz na jakich zasadach ma się to odbywać. 

Fuksiarz kod promocyjny 

Jak brzmi kod promocyjny Fuksiarz? Czy tak jak w przypadku innych bukmacherów, wpisując podczas rejestracji kod bonusowy, otrzyma się wyższy bonus powitalny? Czy z kodem aktywuje się VIP bonus na start w Fuksiarz.pl? Wielu graczy liczy na to, że bukmacher Fuksiarz udostępni swój kod, jednak na tę chwilę go nie ma. Bukmacher Fuksiarz deklaruje, że kod bonusowy nie jest wymagany do tego, by odebrać ofertę powitalną. Każdy nowy gracz otrzyma bonus powitalny o takiej samej wartości. 

Jak zacząć obstawiać w Fuksiarz?

Aby rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich u jakiegokolwiek operatora, należy najpierw zarejestrować konto gracza. Bukmacher Fuksiarz poszedł za przykładem najbardziej nowoczesnych bukmacherów i wprowadził opcję szybkiej rejestracji bez dowodu. W przypadku zakładania konta tymczasowe wystarczy podać jedynie swoje:

  • imię, 
  • nazwisko, 
  • adres e-mail, 
  • numer telefonu,
  • PESEL. 

Aby rejestracja przebiegła poprawnie, trzeba podawać dane zgodne z prawdą oraz zaznaczyć wymagane zgody (zgoda na przetwarzanie danych osobowych i oświadczenie, że jest się osobą pełnoletnią). Po wpisaniu czterocyfrowego kodu, który bukmacher wyśle nam na podany numer telefonu, rejestracja jest zakończona, a my możemy rozpocząć korzystanie z usług bukmachera Fuksiarz. Opcja szybkiej rejestracji jest szczególnie przydatna, gdy jak najszybciej chcemy rozpocząć obstawianie, zamiast tracić czas na formalności. Rejestracja w Fuksiarz nie powinna zająć dłużej niż ok. 2 minuty.

Posiadanie konta tymczasowego wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami. U każdego bukmachera, przed wypłatą wygranych na konto osobiste, trzeba przejść przez proces pełnej weryfikacji danych. Nie inaczej to wygląda w Fuksiarz.pl. Zmiana konta tymczasowego w konto stałe nikomu nie powinna jednak sprawić problemu. Na stronie www bukmachera jest wytłumaczone, jak należy to zrobić. Przed wypłatą środków należy przede wszystkim uzupełnić dane takie jak: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Trzeba również przesłać skan lub wyraźne zdjęcie swojego aktualnego dokumentu tożsamości.

Oferta zakładów u bukmachera online

Trzeba przyznać, że oferta zakładów w Fuksiarz.pl wygląda atrakcyjnie. Bukmacher przygotował dla swoich graczy ponad 20 dyscyplin sportowych. Na wyróżnienie zasługuje oczywiście najpopularniejsza w bukmacherce piłka nożna z wieloma rynkami zdarzeń oraz mnóstwem mało popularnych lig, a także tenis, który jest drugim najczęściej obstawionym sportem u bukmacherów. Bukmacher Fuksiarz udostępnia zakłady również na cieszące się mniejszą popularnością sporty, np. koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, golf, szachy i wiele, wiele innych. Poza zakładami sportowymi ciekawie prezentuje się również oferta zakładów na sporty wirtualne oraz e-sport. Według dostępnych informacji bukmacher Fuksiarz przygotowuje także zakłady na najpopularniejsze gry karciane. W serwisie Fuksiarz.pl będzie można obstawiać zakłady w trybie przedmeczowym oraz na żywo.

Kursy bukmacherskie 

Niewątpliwie kursy bukmacherskie jest to bardzo istotna kwestia dla graczy. W przypadku Fuksiarza wyglądają obiecująco. Bukmacher oferuje dość wysokie kursy, dzięki niskiej marży bukmacherskiej. Na pewno docenią to doświadczeni gracze zakładów, którzy obserwują kursy u kilku legalnych bukmacherów i widzą, gdzie najlepiej opłaca się obstawiać. 

Wpłaty i wypłaty 

Bukmacher Fuksiarz udostępnia w swoim serwisie wiele metod płatności, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Przelewy na konto w Fuksiarz.pl wykonuje się bezproblemowo i szybko. Fuksiarz nie pobiera prowizji od płatności. Bukmacher Fuksiarz umożliwia także szybkie wypłaty wygranych pieniędzy. 

Fuksiarz mobile – aplikacja bukmacherska

Graczy, którzy głównie obstawiają ze swoich smartfonów, czeka niemałe rozczarowanie. Bukmacher Fuksiarz wstrzymał się z wypuszczeniem dedykowanej aplikacji mobilnej. Najprawdopodobniej chce udostępnić dopracowany produkt i wciąż trwają nad nim prace techniczne. Zapewniamy jednak, że Fuksiarz ma mobilną wersję swojej strony internetowej, dzięki czemu obstawianie z urządzeń mobilnych nie powinno sprawiać trudności. 

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny? 

Ustawa hazardowa z 2017 jasno wskazuje, że działalność mogą prowadzić tylko ci bukmacherzy, którzy posiadają licencję wydaną przez Ministra Finansów. Bukmacher Fuksiarz otrzymał ją w grudniu 2020 r., co oznacza, że spełnił wszystkie wymagane przez Ministra Finansów kryteria do tego, by stać się legalnym operatorem zakładów sportowych.

Legalny bukmacher Fuksiarz – FAQ

Jaki jest bonus powitalny Fuksiarz?

Czekamy aż bukmacher opublikuje regulamin promocji na start. Według nieoficjalnych informacji w ramach bonusu powitalnego gracze otrzymają bonus cashback.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz nie udostępnił kodu bonusowego. Nie jest on wymagany do odbioru promocji powitalnej.

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher Fuksiarz jest wiarygodnym podmiotem, który prowadzi działalność legalnie na podstawie uzyskanej licencji od Ministra Finansów.